خرید گاوصندوق با توجه به شرایط امروزه و اخبارهایی که از آمار سرقت و دستبرد به گوش می رسد، تا حدودی یکی از ملزومات اساسی است. همه ما لوازم باز ارزشی داریم که از دست دادن آن ها می تواند برای ما خیلی گران تمام شود. از اسناد مهم گرفته تا پول و طلا وجواهرات . اما آن چیزی که در خرید گاوصندوق مهم است، انتخاب یک گاوصندوق مناسب با توجه به بودجه و هزینه ای است که برای خرید در نظر گرفته اید.

در خرید گاوصندوق شما باید بتوانید با توجه به بودجه ای که در نظر گرفته اید، یک گاوصندوق مناسب از میان محصولات متنوع انتخاب کنید. در روند خرید عموما مشتریان گاوصندوق به یک مشکل بر می خورند و  آن زمانی است که با تفاوت قیمت گاوصندوق های ایرانی و خارجی روبه‌رو می شوند. یک گاوصندوق خارجی استاندارد در ابعاد کوچک و خانگی تقریبا هم قیمت یک گاوصندوق ایرانی سنگین با ابعاد متوسط است. در این جا قبل از اینکه بخواهیم وارد نکات و مباحثی که در خرید گاوصندوق باید به آن دقت داشت بشویم، مواردی را بررسی می کنیم که که روی قیمت گاوصندوق می تواند موثر باشد.

چه مواردی روی قیمت گاوصندوق موثر است؟

اولین موردی که روی قیمت گاوصندوق تاثیر می گذارد، کیفیت ساخت گاوصندوق است. وقتی تمام اجزای به کار رفته در ساخت گاوصندوق از متریال درجه یک باشد و مراحل مونتاژ کار به خوبی انجام شود قطعا امنیت محصول را تحت تاثیر قرار می دهد و طبیعتا روی  قیمت گاوصندوق نیز موثر خواهد بود.

اما از کجا بفهمیم که طراحی و کیفیت ساخت گاوصندوق مناسب است؟

بهترین راه برای اینکه اطمینان کیفیت ساخت گاوصندوق، استناد به استاندارد ها و گواهی هایی است که یک گاوصندوق دریافت می کند. استاندارد های امنیت و آتش سوزی. این استاندارد ها نه تنها تضمینی به امنیت محصول هستند، بلکه بهترین راه برای اطمینان از سطح کیفیت گاوصندوق هستند. دقت داشته باشید که گاوصندوق با هر قیمتی که می خرید باید حتما استاندارد نسوز را داشته باشد. حداقل استاندارد نسوز برای یک گاوصندوق که برای طلا و جواهر و اسناد کاغذی یا پول طراحی شده، UL350 است، یعنی 1 ساعت در دمای بالای 900 درجه. 

نمایشگاه گاوصندوق در پالادیوم 

اگر قصد خرید گاوصندوق دارید حتما در این روز ها سری به مرکز پالادیوم بزنید. اسپیتامن به عنوان نماینده انحصاری ایگل و لوسل در ایران برای چهارمین بار اقدام به برگزاری نمایشگاه گاوصندوق در پالادیوم کرده است . در این مجموعه می توانید انواع محصولات را مشاهده کنید و از کارشناسان این زمینه برای خرید گاوصندوق مشاوره بگیرید .