بررسی جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا

۴ مطلب در فروردين ۱۴۰۰ ثبت شده است

گاوصندوق آرینته | گاوصندوق محبوب در بازار این روز ها

گاوصندوق آرینته ، نسوز و ضدآب با ضریب امنیت بالا این روز ها در بازار طرفدران زیادی پیدا کرده است. گاوصندوق های آرینته تحت لیسانس و استانداردهای آمریکا در مدت زمان کوتاهی توانسته جایگاه خوبی در بازار پیدا کند. در ادامه این نوشته می خواهیم درباره این محصولات و ویژگی های آنها صحبت کنیم و در ادامه یک مرکز معتبر برای مشاهده و خرید گاوصندوق های آرینته معرفی کنیم.

ویژگی گاوصندوق های آرینته چیست ؟

طراحی درب و بدنه و زبانه های مقاوم : اگر درب گاوصندوق را باز کنید چیزی که در نگاه اول توجه شما را جلب می کند زبانه های فولادی قوی و ضخامت درب و بدنه در گاوصندوق است. در این گاوصندوق ها روی امنیت زبانه ها و درب وبدنه توجه زیادی شده . تقویت زبانه ها و درب وبدنه در گاوصندوق این محصولات را در برابر دیلم و ابزارهای مکانیکی مقاوم کرده است.

دارای استاندارد های آمریکا : تمام این گاوصندوق ها دارای استاندارد ها و تاییدیه های آمریکا هستند. دریافت استاندارد UL  و یا ETL برای هر محصولی امکان پذیر نیست. اینها استاندارد های سخت گیرانه ای هستند که تنها شرکت های معتبر و معروف اقدام به دریافت آنها می کنند.

ضدآب به مدت 24 ساعت :  عایق بندی گاوصندوق های آرینته به نوعی انجام شده که این محصول را به مدت 24 ساعت در برابر نفوذ آب مقاوم کرده است. تمام بخش های گاوصندوق آرینته به خوبی عایق بندی شده اند و در صورتیکه آب حتی تا بالای سطح گاوصندوق نیز برسد محصول نفوذ ناپذیر و ضدآب است.

نسوز در دمای کوره : این محصول در دمای 945 درجه مطابق استاندارد های آمریکا نسوز و مقاوم است. این گاوصندوق نسوز نه تنها برای اقلام و اسناد کاغذی بلکه برای اقلام الکترونیکی که حساسیت بیشتری نسبت به تغییرات دما و رطوبت محیط دارند نیز مقاوم طراحی شده است. ماده نسوز بین دوجداره محصول از آلیاژ مقاومی پر شده است که آن را در دمای بالای کوره مقاوم کرده است.

سیستم رمزنگاری : سیستم رمزنگاری در این محصولات تمام دیجیتال با قفل کیبوردی و یک اهرم براق نقره ای است . دقت رمز در این گاوصندوق ها بین 3 تا 8 رقم است که از دقت رمز خوبی برخوردار است. علاوه بر کیبورد دیجیتال یک شاه کلید کامپیوتری غیرقابل کپی وجود دارد که در مواقع اضطراری می توانید به کمک آن درب گاوصندوق را باز کنید.  

معرفی مرکز معتبر برای مشاهده گاوصندوق آرینته

تنوع گاوصندوق های آرینته شاید به نسبت سایر محصولات خارجی در بازار کمتر باشد اما ابعاد و اندازه آنها و ویژگی هایی که دارند برای کاربرد های مختلف قابل استفاده است. اگر برای کاربرد خانگی و یا اداری به دنبال محصول هستید گاوصندوق آرینته می تواند گزینه خوبی برای شما باشد.

مشاهده تمام گاوصندوق آرینته در نمایندگی مرکزی آرینته

 

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
Hani balcni

گاوصندوق آرینته ( Ariente ) ، تحت لیسانس آمریکا | محصول پرطرفدار بازار

 

گاوصندوق آرینته تحت لیسانس آمریکا، ضدآب، نسوز و مقاوم در برابر ابزارهای مکانیکی یکی از برند های معتبر در بازار گاوصندوق ایران است که به جرات محصول مشابه آن را در بازار این روز ها نمی توان پیدا کرد.

 آرینته نام یک برند انحصاری ایرانی در حوزه گاوصندوق و سیف باکس است که تمام محصولات خود را به صورت سفارشی و با استاندارد های آمریکا با مواد اولیه مرغوب به صورت "outsource" تولید و وارد ایران می کند. گاوصندوق آرینته با وجود اینکه به تازگی وارد بازار ایران شده  اما به دلیل ویژگی ها و امکاناتی که دارد بسیار مورد توجه مخاطبین قرار گرفته است که در ادامه بیشتر درباره این محصولات و وجه تمایز آنها با سایر گاوصندوق ها در بازار صحبت خواهیم کرد.

چه ویژگی هایی باعث محبوبیت گاوصندوق های آرینته شده است ؟

اولین ویژگی که در هر گاوصندوقی انتظار می رود امنیت آن است. امنیت گاوصندوق در برابر آتش سوزی و از همه مهم تر سرقت و دستبرد جزء فاکتور هایی است که در هر گاوصندوق از هر برند و کشوری باید وجود داشته باشد. گاوصندوق های این برند بر اساس فاکتور های امنیتی بین المللی طراحی و موفق به دریافت تاییدیه هایی مانندUL  آمریکا شده اند که امنیت آن ها را تایید می کند.

✔️ زبانه های فولادی قطور و قالب درب و بدنه ضد دیلم : طراحی قالب درب وبدنه و زبانه ها در گاوصندوق های آرینته به نوعی هستند که عملا نفوذ دیلم به آنها بسیار سخت و نزدیک به صفر است. طراحی زبانه های فولادی و قطور با فاصله کم از یکدیگر و نزدیک به آخرین پلکان آنها را از دسترس برای دیلم انداختن و یا برش زدن زبانه ها خارج کرده است.

✔️ نسوز ، دارای استاندارد های بین المللی آمریکا :  یکی از ویژگی های مهم در این محصولات درجه نسوز بودن آنهاست. هر گاوصندوق نسوزی برای همه اقلام و دارایی های شما نسوز طراحی نشده . به عنوان مثال برای نگهداری اقلام الکترونیکی مانند لپ تاپ، هارد های اکسترنال و سی دی و ... شما نیاز به گاوصندوق نسوزی دارید که دقیقا برای این اقلام طراحی شده باشد. این دسته از اقلام حساسیت بیشتری نسبت به تغییرات دما و رطوبت محیطی دارند و آسیب پذیرتر هستند.  محصولات نسوز آرینته مطابق استاندارد های آمریکا مانند UL  و ETL به خوبی برای نگهداری اقلام حساس و آسیب پذیر طراحی و ساخته شده اند.

✔️ ضد آب به مدت 24 ساعت : عایق بندی گاوصندوق های آرینته بسیار دقیق و حرفه ای انجام شده است به نوعی که این محصولات در شرایط آب گرفتگی به مدت 24 ساعت در برابر نفوذ آب مقاوم هستند. خاصیت ضدآب بودن گاوصندوق های آرینته در کنار مقاومت بالای آنها در برابر آتش سوزی و همینطور امنیت آنها در برابر ابزارهای مکانیکی، محصولات این برند را تبدیل به یک برند و نام بی همتا در میان رقبای خود در بازار کرده است.

✔️ سیستم رمزنگاری حرفه ای تمام دیجیتال : سیستم رمزنگاری این محصولات، تمام دیجیتال با دقت 3 تا 8 رقم است. پیچیدگی رمزنگاری در کنار طراحی زیبا و شکیل با اهرم های براق نقره ای نگاه شما را به خود جلب می کند. در این سری از گاوصندوق دیجیتال علاوه بر رمز عددی الکترونیکی یک شاه کلید نیز وجود دارد که محل آن در قسمت کناری رمز با یک درپوش پوشانده شده است. شاه کلید در مواقع اضطراری مانند فراموشی رمز عبور به شما کمک می کند تا بدون هیچ مشکلی بتوانید درب گاوصندوق دیجیتال تان را باز کنید.

انواع گاوصندوق آرینته | خانگی، اداری و اسلحه

گاوصندوق اسلحه آرینته

گاوصندوق اسلحه : گاوصندوق اسلحه آرینته با ظرفیت نگهداری 14 تا 24 اسلحه شکاری، قالب درب و بدنه قوی و فولادی، سیستم رمزنگاری حرفه ای تمام دیجیتال و همینطور مقاومت در برابر آتش سوزی یکی از گاوصندوق های اسلحه با ضریب امنیت بالا در بازار است که هم به جهت طراحی داخلی و هم میزان مقاومت و امنیت نمونه ی مشابهی در بازار ندارد. فضای داخلی این گاوصندوق اسلحه به خوبی برای قرار دادن اسلحه های مختلف از جمله شکاری و کمری و همینطور لوازم جانبی از جمله فشنگ ها طراحی و ساخته شده است. اغلب گاوصندوق های اسلحه ای که در بازار می بینید صرفا یک کمد هستند  که مقاومتی به جهت نسوز و یا ضدسرقت بودن ندارند. 

گاوصندوق خانگی و اداری : گاوصندوق های آرینته در سایز های مختلف به خوبی برای کاربرد خانگی و اداری طراحی شده اند. فضای داخلی گاوصندوق آرینته برای نگهداری اسناد A4 ، پوشه ها و حتی زونکن های اداری مناسب و کاربردی هستند. در قسمت داخلی درب گاوصندوق آرینته فضای مخصوص برای قرار دادن پوشه، کارت ها و کلید های مهم طراحی شده است که فضای مفید بیشتری به شما می دهد.

مراکز معتبر و رسمی فروش محصولات آرینته

برای مشاهده و خرید محصولات آرینته پیشنهاد می کنیم حتما به شعبات رسمی و نمایندگان معتبر آنها مراجعه کنید. اسپیتامن با بیش از 60 نماینده رسمی در ایران محصولات آرینته را به صورت انحصاری وارد و در بازار ایران عرضه می کند. ضمنا تمام گاوصندوق های آرینته که توسط مراکز و شعب رسمی ارایه می شود دارای 2 سال گارانتی و خدمات پس از فروش 24 ساعته می باشند. قبل از مراجعه به شعب حضوری می توانید سری به سایت اسپیتامن بزنید و از کارشناسان آنها در خصوص انتخاب محصول و دغدغه ها و نیاز هایی که دارید مشاوره و راهنمایی بگیرید. 

 

منبع خبر : ایلنا 

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
Hani balcni

چرا ضخامت درب و بدنه گاوصندوق های ایرانی زیاد است ؟

ضخامت درب و بدنه در گاوصندوق های ایرانی اغلب بسیار بالاست. به همین دلیل فضای مفید داخلی گاوصندوق ها با وجود سایز بزرگ گاوصندوق محدود است. در این نوشته می خواهیم درباره علت بالا بودن ضخامت درب و بدنه در برخی گاوصندوق ها صحبت کنیم و ببنیم چه تاثیری روی امنیت در گاوصندوق ها دارند.  آیا این ضخامت بالای درب و بدنه روی امنیت گاوصندوق و جلوگیری از سرقت آن موثر است یا خیر؟

بسیاری از مشتریان در انتخاب و تصمیم گیری گاوصندوق بخصوص زمان مقایسه گاوصندوق های ایرانی و خارجی به این مشکل برمی خورند که چون گاوصندوق های ایرانی ضخامت درب و بدنه بالاتری دارند پس در برابر ابزاری های مانند دیلم و به طور کلی در برابر آسیب زدن به گاوصندوق محصولات امن تری هستند. در حالیکه این ضخامت به دلیل ماده ای است که بین دوجداره گاوصندوق برای مقاومت آن در آتش سوزی پر می شود.

در گاوصندوق های ایرانی بین دوجداره محصول از بتن و مصالح پر می شود. این مواد برای اینکه بتوانند عایق حرارتی باشند باید با ضخامت و حجم بیشتری پر شوند. در حالیکه همین مواد عایق در محصولات خارجی آلیاژ هایی هستند که حتی با ضخامت کم و محدود نیز در شرایط آتش سوزی مقاوم هستند. جالب است بدانید که این آلیاژ ها در مقایسه با بتن و مصالح نیز مقاومت بیشتری دارند. در نوشته مرتبط با جنس عایق های حرارتی و تاثیر آنها روی مقاومت گاوصندوق بیشتر درباره این موضع صحبت کرده ایم و به صورت دقیق درباره میزان مقاومت هر کدام از آنها صحبت کردیم.

تا به اینجا متوجه شدیم که علت ضخامت بالای درب و بدنه در محصولات ایرانی چیست. یکی دیگر از تاثیرات این ضخامت بالا و به کار رفتن بتن و مصالح در این محصولات روی وزن آنهاست. وزن گاوصندوق های ایرانی اغلب بسیار بالاست که این وزن نشات گرفته از بتن است.

آیا ضخامت بالای درب و بدنه روی ضد دیلم بودن محصول موثر است؟

در حقیقت علت اینکه بعضی از محصولات به راحتی توسط دیلم باز می شوند و آسیب می بینند نوع طراحی محصول است نه ضخامت درب و بدنه. قالب درب پلکانی محصول را در  برابر دیلم مقاوم می کند و باعث می شود که دیلم در پلکان اول گیر کند و تکیه گاهی برای اعمال نیرو نداشته باشد.

مشکلات ضخامت بالای درب وبدنه در گاوصندوق های خانگی و اداری

ضخامت بالای درب و بدنه در این محصولات فضای مفید داخلی را کم می کند. این یکی از مشکلات اصلی گاوصندوق های اداری است. در گاوصندوق های اداری اغلب موارد و اسناد زیادی برای نگهداری وجود دارند. زونکن ها و اسناد مدارکی که همه باید در صندوق اداری نگهداری شوند. کم بودن فضای داخلی اغلب باعث می شوند که سازمان ها چند گاوصندوق اداری تهیه کنند و یا یک گاوصندوق اداری با ابعاد بزرگ داشته باشند که مشکلات جابجایی و وزن آنها بسیار زیاد است.

در گاوصندوق های خانگی علاوه بر محدودیت فضای داخلی مشکل بیشتر روی وزن این محصولات است. استفاده از گاوصندوق خانگی با وزن بالا در محیط منزل و آپارتمان ها واقعا مشکل است و دردسر های زیادی دارد. بخصوص اگر اجاره نشین باشید عملا هزینه جابجایی این گاوصندوق خانگی سنگین وزن در اثاث کشی ها باعث می شود که صاحبان آنها از جابجایی منصرف شوند و محصولشان را در بفروشند.

 

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
Hani balcni

گاوصندوق اداری | انتخاب گاوصندوق برای ادارات و سازمان ها

انتخاب گاوصندوق برای ادارات و سازمان ها از انتخاب محصول برای منزل گاها پیچیده تر می شود. شما باید بدانید دقیقا گاوصندوق را به چه منظور و برای چه واحدی نیاز دارند؟ واحد بایگانی؟ مالی؟ اداری و یا دفتر مدیریت؟ چه چیز هایی قرار است داخل گاوصندوق قرار گیرد؟ ارزش آنها چقدر است ؟ و بسیاری از سوالات دیگر که برای انتخاب یک محصول مناسب حتما باید در نظر داشته باشید.

گاهای اوقات با توجه به نیاز ها و دغدغه های مجموعه بیش از گاوصندوق نیاز به یک کمد مقاوم دارید. این کابین ها اغلب در بایگانی ها استفاده می شوند و هزینه بسیار کمتری در مقایسه با گاوصندوق دارند. اینکه کدام یک از این ها بیشتر برای شما مناسب است بستگی به نیاز شما دارد.

به طور کلی وقتی سراغ گاوصندوق بروید که بحث امنیت و نسوز بودن محصول برای شما اولویت داشته باشد. اگر صرفا قصد نگهداری یک سری اسناد و مدارک دارید که مرتب باشند و دسترسی به آنها محدود شود یک باکس و کابین رمزدار نیز می تواند پاسخگو نیاز شما باشد. اغلب برای اتاق مدیریت و مالی نیاز به گاوصندوق است. گاوصندوقی که برای این بخش های انتخاب می شود بسته به حجم دارایی ها و حتی طراحی دکوراسیون محیط متفاوت است.

برای اتاق مالی و حسابداری باید یک سری موارد مانند امکان قرار گرفتن زونکن ، فایل های اداری، فضای تفکیک شده داخلی برای منظم بودن اسناد و مدارک، دسترسی سریع و آسان را باید لحاظ کرد. گاهی اوقات نیاز است شما محصولی انتخاب کنید که امکان دسترسی به دو کاربر مجزا را بدهد. اگر برای واحد مالی به دنبال گاوصندوق هستید پیشنهاد می کنیم حتما نوشته مرتبط با انتخاب گاوصندوق مناسب حسابداری را مطالعه کنید در این نوشته علاوه بر توضیحات کامل نمونه محصولات مناسب حسابداری نیز معرفی شده اند.

برای اتاق مدیریت، اگر می خواهید مهمان هایی که وارد دفتر شما می شوند را تحت تاثیر قرار بدهید یا دکوراسیون دفتر شما مهم است پیشنهاد می کنیم از گاوصندوق دکوراتیو استفاده کنید.

برای اتاق مدیریت سراغ قفل های مکانیکی نباشید، استفاده سریع از محصول باید برای شما اولویت باشد. به همین جهت استفاده از گاوصندوق دیجیتال پیشنهاد ما به شماست. در گاوصندوق دیجیتال علاوه بر ضریب امنیت بالاتر شما سرعت عملکرد و در نهاین تجربه کاربری بهتری دارید.

در انتخاب محصول برای هر واحدی اعم از مالی، مدیریت و بایگانی باید بودجه ای که برای خرید گاوصندوق لحاظ شده را در نظر داشته باشید. در خرید گاوصندوق باید به نحوی عمل کنید که متناسب با بودجه ای که برای خرید گاوصندوق در نظر گرفته اید بهترین انتخاب در بازار را داشته باشید. این موضوع مستلزم تحقیق و جستجو است.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
Hani balcni