گاوصندوق آرینته تحت لیسانس آمریکا، ضدآب، نسوز و مقاوم در برابر ابزارهای مکانیکی یکی از برند های معتبر در بازار گاوصندوق ایران است که به جرات محصول مشابه آن را در بازار این روز ها نمی توان پیدا کرد.

 آرینته نام یک برند انحصاری ایرانی در حوزه گاوصندوق و سیف باکس است که تمام محصولات خود را به صورت سفارشی و با استاندارد های آمریکا با مواد اولیه مرغوب به صورت "outsource" تولید و وارد ایران می کند. گاوصندوق آرینته با وجود اینکه به تازگی وارد بازار ایران شده  اما به دلیل ویژگی ها و امکاناتی که دارد بسیار مورد توجه مخاطبین قرار گرفته است که در ادامه بیشتر درباره این محصولات و وجه تمایز آنها با سایر گاوصندوق ها در بازار صحبت خواهیم کرد.

چه ویژگی هایی باعث محبوبیت گاوصندوق های آرینته شده است ؟

اولین ویژگی که در هر گاوصندوقی انتظار می رود امنیت آن است. امنیت گاوصندوق در برابر آتش سوزی و از همه مهم تر سرقت و دستبرد جزء فاکتور هایی است که در هر گاوصندوق از هر برند و کشوری باید وجود داشته باشد. گاوصندوق های این برند بر اساس فاکتور های امنیتی بین المللی طراحی و موفق به دریافت تاییدیه هایی مانندUL  آمریکا شده اند که امنیت آن ها را تایید می کند.

✔️ زبانه های فولادی قطور و قالب درب و بدنه ضد دیلم : طراحی قالب درب وبدنه و زبانه ها در گاوصندوق های آرینته به نوعی هستند که عملا نفوذ دیلم به آنها بسیار سخت و نزدیک به صفر است. طراحی زبانه های فولادی و قطور با فاصله کم از یکدیگر و نزدیک به آخرین پلکان آنها را از دسترس برای دیلم انداختن و یا برش زدن زبانه ها خارج کرده است.

✔️ نسوز ، دارای استاندارد های بین المللی آمریکا :  یکی از ویژگی های مهم در این محصولات درجه نسوز بودن آنهاست. هر گاوصندوق نسوزی برای همه اقلام و دارایی های شما نسوز طراحی نشده . به عنوان مثال برای نگهداری اقلام الکترونیکی مانند لپ تاپ، هارد های اکسترنال و سی دی و ... شما نیاز به گاوصندوق نسوزی دارید که دقیقا برای این اقلام طراحی شده باشد. این دسته از اقلام حساسیت بیشتری نسبت به تغییرات دما و رطوبت محیطی دارند و آسیب پذیرتر هستند.  محصولات نسوز آرینته مطابق استاندارد های آمریکا مانند UL  و ETL به خوبی برای نگهداری اقلام حساس و آسیب پذیر طراحی و ساخته شده اند.

✔️ ضد آب به مدت 24 ساعت : عایق بندی گاوصندوق های آرینته بسیار دقیق و حرفه ای انجام شده است به نوعی که این محصولات در شرایط آب گرفتگی به مدت 24 ساعت در برابر نفوذ آب مقاوم هستند. خاصیت ضدآب بودن گاوصندوق های آرینته در کنار مقاومت بالای آنها در برابر آتش سوزی و همینطور امنیت آنها در برابر ابزارهای مکانیکی، محصولات این برند را تبدیل به یک برند و نام بی همتا در میان رقبای خود در بازار کرده است.

✔️ سیستم رمزنگاری حرفه ای تمام دیجیتال : سیستم رمزنگاری این محصولات، تمام دیجیتال با دقت 3 تا 8 رقم است. پیچیدگی رمزنگاری در کنار طراحی زیبا و شکیل با اهرم های براق نقره ای نگاه شما را به خود جلب می کند. در این سری از گاوصندوق دیجیتال علاوه بر رمز عددی الکترونیکی یک شاه کلید نیز وجود دارد که محل آن در قسمت کناری رمز با یک درپوش پوشانده شده است. شاه کلید در مواقع اضطراری مانند فراموشی رمز عبور به شما کمک می کند تا بدون هیچ مشکلی بتوانید درب گاوصندوق دیجیتال تان را باز کنید.

انواع گاوصندوق آرینته | خانگی، اداری و اسلحه

گاوصندوق اسلحه آرینته

گاوصندوق اسلحه : گاوصندوق اسلحه آرینته با ظرفیت نگهداری 14 تا 24 اسلحه شکاری، قالب درب و بدنه قوی و فولادی، سیستم رمزنگاری حرفه ای تمام دیجیتال و همینطور مقاومت در برابر آتش سوزی یکی از گاوصندوق های اسلحه با ضریب امنیت بالا در بازار است که هم به جهت طراحی داخلی و هم میزان مقاومت و امنیت نمونه ی مشابهی در بازار ندارد. فضای داخلی این گاوصندوق اسلحه به خوبی برای قرار دادن اسلحه های مختلف از جمله شکاری و کمری و همینطور لوازم جانبی از جمله فشنگ ها طراحی و ساخته شده است. اغلب گاوصندوق های اسلحه ای که در بازار می بینید صرفا یک کمد هستند  که مقاومتی به جهت نسوز و یا ضدسرقت بودن ندارند. 

گاوصندوق خانگی و اداری : گاوصندوق های آرینته در سایز های مختلف به خوبی برای کاربرد خانگی و اداری طراحی شده اند. فضای داخلی گاوصندوق آرینته برای نگهداری اسناد A4 ، پوشه ها و حتی زونکن های اداری مناسب و کاربردی هستند. در قسمت داخلی درب گاوصندوق آرینته فضای مخصوص برای قرار دادن پوشه، کارت ها و کلید های مهم طراحی شده است که فضای مفید بیشتری به شما می دهد.

مراکز معتبر و رسمی فروش محصولات آرینته

برای مشاهده و خرید محصولات آرینته پیشنهاد می کنیم حتما به شعبات رسمی و نمایندگان معتبر آنها مراجعه کنید. اسپیتامن با بیش از 60 نماینده رسمی در ایران محصولات آرینته را به صورت انحصاری وارد و در بازار ایران عرضه می کند. ضمنا تمام گاوصندوق های آرینته که توسط مراکز و شعب رسمی ارایه می شود دارای 2 سال گارانتی و خدمات پس از فروش 24 ساعته می باشند. قبل از مراجعه به شعب حضوری می توانید سری به سایت اسپیتامن بزنید و از کارشناسان آنها در خصوص انتخاب محصول و دغدغه ها و نیاز هایی که دارید مشاوره و راهنمایی بگیرید. 

 

منبع خبر : ایلنا