بررسی جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا

۲ مطلب در مرداد ۱۴۰۰ ثبت شده است

گاوصندوق اداری و دو ویژگی کاربردی و مهم در آنها

مشتریان گاوصندوق اداری عموما در خرید گاوصندوق روی نسوز بودن و فضای کافی برای اسناد و مدارک توجه می کنند. این دو فاکتور در خرید هر گاوصندوقی مهم است و باید لحاظ شود اما برخی آپشن های امنیتی می تواند امکانات خوبی را برای شما فراهم کند که البته اغلب مشتریان اصلا با آنها آشنایی ندارند.

یکی از این ویژگی های کاربردی مجهز بودن گاوصندوق اداری به سیستم تاخیر یا سیستم خواب است. برای اینکه با کاربرد این سیستم در گاوصندوق های اداری آشنا شویم باید در ابتدا بدانیم که این سیستم چطور کار می کند.

سیستم تاخیر یا خواب با وارد کردن یک کد مشخص فعال می شود. زمانیکه که این سیستم فعال می شود کل سیستم رمز محصول به مدت مشخصی غیرفعال می شود و حتی در صورت وارد کردن رمز عبور صحیح به دلیل فعال بودن سیستم عملا اتفاقی نمی افتد و قفل باز نمی شود.

 
  • این سیستم در گاوصندوق های اداری می تواند بسیار مفید باشد. عموما در گاوصندوق های اداری رمز عبور و اطلاعات باز کردن قفل در دست دو نفر است. این ویژگی در گاوصندوق اداری به مدیر بخش این امکان را می دهد تا در شرایطی که صلاح می داند و یا در جلسه ای حضور دارد امکان دسترسی نفر دوم را قطع کند. ناگفته نماند که شما به عنوان صاحب اصلی و شخصی که این سیستم را فعال کرده می تواند مجدد آن را غیر فعال کند.
  • دومین ویژگی که در این محصولات می تواند کاربردی باشد سیستم های رمز دو کاربره است. در واقع سیستم رمز دوکاربره در گاوصندوق های دیجیتال انجام می شودو به شما این امکان را می دهد که همزمان دو نفر با دو رمز عبور مجزا به محصول دسترسی داشته باشند. گاوصندوق های دیجیتال عموما این ویژگی را دارند. علاوه بر این ویژگی به طور کلی گاوصندوق های دیجیتال گزینه خوبی برای هر کاربردی هستند، سرعت عملکرد و ضریب امنیت بالا در این محصولات در مقایسه با محصولات مکانیکی آنها را تبدیل به محصولات بهتری کرده است.
 

گاوصندوق های زیادی از برند های مختلف در بازار وجود دارند که هر کدام از آنها ویژگی ها و امکانات مشخصی دارند. آن چیزی که قبل از هر ویژگی در گاوصندوق مهم است امنیت ابتدایی آن محصول در شرایط آتش سوزی و سرقت است. هر گاوصندوق باید در برابر دمای بالا و آتش سوزی و همینطور ابزار های ابتدایی مانند دیلم مقاوم باشد . (دقت کنید که هیچ گاوصندوقی به معنای کامل ضدسرقت نیست. گاوصندوق برای شما زمان می خرد و در واقع منظور از ضدسرقت بودن در یک گاوصندوق خریدن زمان بیشتر در برابر ابزارهای مکانیکی و صنعتی مختلف است.) بعد از اینکه از این دو ویژگی در محصول مطمئن شدید باید بسته به نیاز و دغدغه تان دنبال گاوصندوقی در بازار باشید که بیشترین همخوانی را با دغدغه های شما دارد و به خوبی به نیازتان پاسخ می دهد.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
Hani balcni

گاوصندوق دیجیتال امن تر است یا مکانیکی ؟

گاوصندوق دیجیتال بهتر است یا مکانیکی؟ کدام یک امنیت بیشتری دارند؟ آیا گاوصندوق های دیجیتال هک می شوند؟

این ها سوالاتی هستند که اغلب مشتریان درباره گاوصندوق دیجیتالی از ما می پرسند. نگرانی از بابت هک شدن رمز گاوصندوق دیجیتال، فراموشی رمز عبور و به طور کلی سطح امنیت این محصولات مواردی هستند که تقریبا در میان اغلب مشتریان مشترک است. در این جا تصمیم گرفتیم خیلی واضح و روشن درباره گاوصندوق های دیجیتال، سطح امنیت آنها و نکات مهمی که در خصوص این محصولات باید بدانید صحبت کنیم.

رمز گاوصندوق تاثیر زیادی روی امنیت گاوصندوق دارد

اولین ویژگی که تمام افراد از یک گاوصندوق انتظار دارند امنیت آن است. امنیت گاوصندوق حرف اول را می زند. موارد زیادی در سطح امنیت در یک گاوصندوق موثر هستند. از قالب درب و بدنه گرفته تا نوع رمز در گاوصندوق. به طور کلی امینت در یک گاوصندوق تحت تاثیر عوامل مختلفی است و ضعف در این بخش می تواند تاثیر زیاد و گاها جبران ناپذیری روی میزان امینت یک گاوصندوق داشته باشد.

 رمزهای دیجیتالی از برند های معروف معتبر هستند

در گاوصندوق دیجیتال برند رمز بسیار مهم است. در گاوصندوق های دیجیتال برند صرفا یک نام و نشان نیست بلکه نشان دهنده میزان اعتبار و امنیت محصول است. در انتخاب گاوصندوق دیجیتال سراغ برند های بی نام و نشان نباشید. برند هایی مانند سامسونگ در حال حاضر یکی از بهترین برندهای سازنده قفل های الکترونیکی در محصولات دیجیتال هستند. امکان هک شدن رمز یا باز شدن آن در محصولات معتبر از برند های معتبر تقریبا صفر است. و هیچ نگرانی از این بابت وجود ندارد.

از فروشگاه های معتبر خرید کنید

در خرید گاوصندوق بحث پشتیبانی و نمایندگی رسمی بسیار مهم است . برای خرید گاوصندوق حتما از یک فروشگاه گاوصندوق معتبر خرید کنید. در این محصولات شما ممکن است در مراحلی نیاز به راهنمایی و پشتیبانی شرکت و یا نمایندگی داشته باشید. خرید گاوصندوق از نمایندگی ها امن تر و به صرفه تر است و در مراحل بعدی به مشکلی برنخواهید خورد.

اگر رمزمان را فراموش کردیم باید چکار کرد ؟

عموما در محصولات که از مراکز معتبر تهیه می کنید شما یک کد مستر دارید که جزء اسناد سری و محرمانه میان شرکت سازنده و شرکت اصلی نمایندگی است. زمانیکه رمز عبورتان را فراموش کردید می توانید با شرکت نماینده تماس بگیرید تا با استفاده از کد مستر مجدد بتوانید رمز را باز و رمز جدید برای محصولتان تعریف کنید. دقت کنید که فرآیند ارسال رمز و تغییر رمز عبور کاملا بر اساس یک سری قوانین و مقررات انجام می شود تا هیچ خطایی به مشکل برنخورد.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
Hani balcni