گاوصندوق دیجیتال بهتر است یا مکانیکی؟ کدام یک امنیت بیشتری دارند؟ آیا گاوصندوق های دیجیتال هک می شوند؟

این ها سوالاتی هستند که اغلب مشتریان درباره گاوصندوق دیجیتالی از ما می پرسند. نگرانی از بابت هک شدن رمز گاوصندوق دیجیتال، فراموشی رمز عبور و به طور کلی سطح امنیت این محصولات مواردی هستند که تقریبا در میان اغلب مشتریان مشترک است. در این جا تصمیم گرفتیم خیلی واضح و روشن درباره گاوصندوق های دیجیتال، سطح امنیت آنها و نکات مهمی که در خصوص این محصولات باید بدانید صحبت کنیم.

رمز گاوصندوق تاثیر زیادی روی امنیت گاوصندوق دارد

اولین ویژگی که تمام افراد از یک گاوصندوق انتظار دارند امنیت آن است. امنیت گاوصندوق حرف اول را می زند. موارد زیادی در سطح امنیت در یک گاوصندوق موثر هستند. از قالب درب و بدنه گرفته تا نوع رمز در گاوصندوق. به طور کلی امینت در یک گاوصندوق تحت تاثیر عوامل مختلفی است و ضعف در این بخش می تواند تاثیر زیاد و گاها جبران ناپذیری روی میزان امینت یک گاوصندوق داشته باشد.

 رمزهای دیجیتالی از برند های معروف معتبر هستند

در گاوصندوق دیجیتال برند رمز بسیار مهم است. در گاوصندوق های دیجیتال برند صرفا یک نام و نشان نیست بلکه نشان دهنده میزان اعتبار و امنیت محصول است. در انتخاب گاوصندوق دیجیتال سراغ برند های بی نام و نشان نباشید. برند هایی مانند سامسونگ در حال حاضر یکی از بهترین برندهای سازنده قفل های الکترونیکی در محصولات دیجیتال هستند. امکان هک شدن رمز یا باز شدن آن در محصولات معتبر از برند های معتبر تقریبا صفر است. و هیچ نگرانی از این بابت وجود ندارد.

از فروشگاه های معتبر خرید کنید

در خرید گاوصندوق بحث پشتیبانی و نمایندگی رسمی بسیار مهم است . برای خرید گاوصندوق حتما از یک فروشگاه گاوصندوق معتبر خرید کنید. در این محصولات شما ممکن است در مراحلی نیاز به راهنمایی و پشتیبانی شرکت و یا نمایندگی داشته باشید. خرید گاوصندوق از نمایندگی ها امن تر و به صرفه تر است و در مراحل بعدی به مشکلی برنخواهید خورد.

اگر رمزمان را فراموش کردیم باید چکار کرد ؟

عموما در محصولات که از مراکز معتبر تهیه می کنید شما یک کد مستر دارید که جزء اسناد سری و محرمانه میان شرکت سازنده و شرکت اصلی نمایندگی است. زمانیکه رمز عبورتان را فراموش کردید می توانید با شرکت نماینده تماس بگیرید تا با استفاده از کد مستر مجدد بتوانید رمز را باز و رمز جدید برای محصولتان تعریف کنید. دقت کنید که فرآیند ارسال رمز و تغییر رمز عبور کاملا بر اساس یک سری قوانین و مقررات انجام می شود تا هیچ خطایی به مشکل برنخورد.