بررسی جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا

۱۶ مطلب در مرداد ۱۳۹۸ ثبت شده است

گاوصندوق بامیل | گاوصندوق خارجی با قیمت مناسب

گاوصندوق بامیل یکی از گاوصندوق های معروف کره ای است که با برند های معتبری مانند ایگل رقابت می کند. بامیل ، یک گاوصندوق دیجیتال است که به استاندارد های امنیت آمریکا نیز رسیده است. اما نکته جالب این موضوع این است که گاوصندوق های بامیل، با وجود امکانات مناسب امنیتی که دارند در میان سایر محصولات خارجی در رنج قیمت پایینی قرار گرفته اند. در این جا قصد داریم کمی بیشتر درباره ویژگی های این محصولات صحبت کنیم.

گاوصندوق های بامیل دارای یک قفل دیجیتال هستند که شامل کیبورد اعداد و حروف و یک شاه کلید می شود. کیبورد اعداد و حروف به شما کمک می کند تا امنیت دقت رمزتان را بالاتر ببرید. اما شاه کلید یک امکان امنیتی است که اگر به درستی از آن استفاده شود و در نگهداری آن دقت داشته باشید می تواند یک آپشن خوب برای گاوصندوق شما باشد. زمانی که شما به هر دلیلی مانند فراموش کردن رمز عبور یا گم کردن کلید نتوانید درب گاوصندوق را باز کنید ؛ شاه کلید با عبور از تمام سد های امنیتی می تواند درب گاوصندوق را باز کند. اما درباره شاه کلید باید از نگهداری آن مطمئن باشید چراکه در غیر این صورت امنیت گاوصندوق شما به خطر میفتد.

گاوصندوق های بامیل، به جز سیستم قفل تمام دیجیتال یک سیستم حفاظتی به نام سیستم تاخیر دارد که در صورت فعال کردن آن، سیستم قفل گاوصندوق حتی در صورت وارد کردن رمز صحیح غیرفعال خواهد بود و درب گاوصندوق باز نمی شود. گاوصندوق بامیل، موفق به دریافت استاندارد نسوز ژاپن شده است که طبق این استاندارد گاوصندوق در دمای بالای 900 درجه به مدت  1 ساعت نسوز است. اما به یاد داشته باشید که این گاوصندوق ها برای نگهداری طلا و جواهر و اسناد و کاغذی طراحی شده اند.

طراحی قالب درب گاوصندوق بامیل به صورت پلکانی بوده و تمام زبانه های گاوصندوق روی پلکان آخر قرار گرفته. این موضوع باعث می شود تا امکان آسیب به گاوصندوق از طریق دیلم به حداقل برسد.

 

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
Hani balcni

گاوصندوق لوسل | گاوصندوقی دکوراتیو و فوق امنیتی

گاوصندوق های دکوراتیو، فکری نو در صنعت گاوصندوق بود که تحول زیادی ایجاد کرد. گاوصندوق های دکوراتیو افکار مشتریان این صنعت را از اهرم های مکانیکی و ظاهر زمخت به طرف ظرافت برد. گاوصدوق های دکوراتیو ثابت کردند که برای امنیت نیازی به ظاهر سخت و اهرم های مکانیکی نیست، می توان با یک سیستم تمام دیجیتال و زیبا یک گاوصندوق فوق امنیتی داشت که تقریبا هیچ کس قادر به سرقت آن نباشد.

نکاتی که در خرید گاوصندوق دکوراتیو باید بدانید ( کلیک کنید )

لوسل یکی از برند های معروف صنعت گاوصندوق است که در زمینه محصولات دکوراتیو فعالیت می کند. لوسل به عنوان یک برند شناخته شده در صنعت گاوصندوق های لوکس است. گاوصندوق لوسل ساخت کمپانی سان سیف کره جنوبی است اما شاید جالب باشد بدانید که این گاوصندوق در سطح جهانی یک گاوصندوق فوق امن شناخته شده و موفق به دریافت استاندارد های مختلف از آمریکا و اروپا شده است.

گاوصندوق لوسل طبق استاندارد نسوز کره جنوبی KSG در دمای بالای 900 درجه به مدت  1 ساعت نسوز است و برای نگهداری اقلام کاغذی و طلا و جواهر طراحی شده است. گاوصندوق لوسل در نگاه اول هیچ شباهتی به یک گاوصندوق ندارد و هیچ اثری از قفل و کلید و ... در آن دیده نمی شو. لوسل بیشتر شبیه به یک میز خوش آب و رنگ است که می تواند در گوشه ای از منزل شما جا خوش کند بدون اینکه نیاز داشته باشید آن را پنهان کنید.

گاوصندوق لوسل دارای یک سیستم حرفه ای به نام گلس لاک است که عموما در کمتر گاوصندوقی این سیستم دیده می شود. گلس لاک یک رابط هوشمند امنیتی است که در صورت هرگونه دسترسی غیرمجاز به گاوصندوق و سیستم قفل این سیستم فعال می شود و تمام زبانه های قفل گاوصندوق تا حداکثر حالت خود باز می شوند. در این حالت اصطلاحا گاوصندوق پلمپ شده و برای باز کردن آن تکنسین های شرکت به زمانی حدود 4 تا 6 ساعت احتیاج دارند.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
Hani balcni

گاوصندوق لوسل ، یکی از محصولات لوکس و گران قیمت بازار گاوصندوق

گاوصندوق لوسل ، یک گاوصندوق لوکس ، با ظاهر و دیزاین شیک و در عین حال یکی امن ترین گاوصندوق های موجود در بازار. لوسل یک برند کره ای است که به عنوان یک محصول دکوراتیو در سراسر دنیا شناخته شده. گاوصندوق های لوسل انتخاب کسانی خواهد بود که علاوه بر امنیت یک گاوصندوق به موضوع زیبایی و دیزاین نیز اهمیت می دهند. گاوصندوق های لوسل در نگاه اول هیچ شباهتی به یک گاوصندوق ندارند، شاید بیشتر شبیه به یک میز خوش و آب رنگ باشند.

گاوصندوق لوسل به عنوان دکوراتیو ترین گاوصندوق موجود در بازار ایران شناخته شده. اما همین جا باید بدانید که اگر موضوع قیمت برای شما خیلی مهم است گاوصندوق لوسل انتخاب مناسبی برای شما نخواهد بود. این محصولات در نج قیمتی بالای 30 میلیون قرار دارند و جزء محصولات گران قیمت و لوکس به حساب می آیند.

گاوصندوق لوسل ، چه ویژگی هایی دارد و دلیل قیمت بالای آن چیست؟

سیستم حرفه ای امنیتی

یک نکته مهم در گاوصندوق های لوسل ، طراحی سیستم حرفه ای است که بارها در شرایط سخت سارقان را ناکام گذاشته. این گاوصندوق به لحاظ فنی به نوعی طراحی شده که در هنگام آسیب به گاوصندوق امکان پلمپ شدن درب وجود دارد. اگر درب گاوصندوق پلمپ شود، دیگر باز کردن درب گاوصندوق به همین راحتی ها نخواهد بود و صرفا با دستگاه های برش صنعتی باید درب گاوصندوق را برش داد. گاوصندوق لوسل دارای سیستم حرفه ای هشدار دهنده است که به امنیت آن کمک کرده. 

مقاومت عالی در برابر حریق

این محصولات طبق استاندارد های جهانی در دمای کوره به مدت 1ساعت مقاوم شده اند. منظور از دمای کوره، دمایی معادل 900 درجه سانتی گراد است. گاوصندوق لوسل یک گاوصندوق به معنای واقعی نسوز است. 

پشت سر گذاشتن تست های سخت جهانی

روی گاوصندوق لوسل، تست های سختی از جمله تست سقوط، ضربه، آتش سوزی و... انجام می شود که در تمامی تست ها موفق عمل کرده. این استاندارد ها نشان می دهد که گاوصندوق در شرایط سخت می تواند به راحتی از دارایی های با ارزش شما محافظت کند.

 

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
Hani balcni

تصمیم درباره وزن گاوصندوق | معضل افرادی که به دنبال خرید گاوصندوق هستند

یک باور اشتباه بین افرادی که به هر دلیلی به دنبال خرید گاوصندوق هستند وجود دارد و آن درباره وزن گاوصندوق است. هرچقدر گاوصندوق سنگین تر باشد امن تر است! گویا هر کیلو که به وزن گاوصندوق اضافه می شود یک رای مثبت برای آن محصول در نظر گرفته می شود. اما واقعا این باور چقدر حقیقت دارد؟

قبل از هرچیزی باید بدانیم وزن گاوصندوق از چه چیزی نشات می گیرد. آن چیزی که به گاوصندوق وزن می دهد یکی جنس و ضخامت بدنه گاوصندوق و دیگری ماده ای است که بین دو جداره گاوصندوق پر می شود. این ماده می تواند سیمان و ملات باشد! یا آلیاژی از فلزات سنگین و پلیمر. زمانیکه بین دو جداره گاوصندوق از سیمان پر می شود وزن گاوصندوق طبیعتا سنگین خواهد شد. در واقع هدف از پر کردن بین دوجداره گاوصندوق علاوه بر وزن گرفتن محصول عایق شدن آن در برابر حرارت یا حتی آسیب های مکانیکی نیز هست که بحث در حیطه این موضوع در این مقاله نمیگنجد.

حالا که دانستیم وزن گاوصندوق از کجا نشات می گیرد. به موضوع اصلی‌مان برمیگردیم. این وزن، چقدر برای امنیت گاوصندوق لازم است؟ اگر به دنبال این هستید که با وزن، گاوصندوقتان را ضد سرقت کنید شاید در 70% قضیه اشتباه می کنید. منکر تاثیر وزن گاوصندوق بر سختی جابه‌جایی آن برای سارقان یا حتی برای خود صاحب گاوصندوق نمی شویم، اما باید بدانید چه بسیار گاوصندوق های سنگینی که به راحتی سرقت شده اند.

امروزه گاوصندوق های سبکی وجود دارند که زیر 100 کیلوگرم وزن دارند اما با نصب شدن به زمین به اندازه یک گاوصندوق 500 کیلوگرمی وزن می گیرند و امنیت آن ها تامین می شود. اما این موضوع چه مزیتی دارد؟

بزرگ ترین مزیت گاوصندوق های سبک، راحت تر شدن جابه‌جایی آن برای شما در مواقع حمل و نقل است. این موضوع به خصوص برای افرادی که هر سال مجبور به جابه‌جایی محل کار یا منزلشان هستند می تواند مفید باشد. و اما در مزیت بعدی می توان به این نکته اشاره کرد که شما با خرید یک گاوصندوق فرضا 100 کیلوگرمی به لحاظ وزنی صاحب یک گاوصندوق 500 تا 700 کیلوگرمی هستید.

اما وزن صرفا یک گزینه کوچک در روند انتخاب گاوصندوق است، موارد مهم دیگری از جمله نوع زبانه ها، نوع قفل، برند سازنده قفل، جنس بدنه، استاندارد های گاوصندوق و بسیاری از موارد دیگر در امنیت گاوصندوق موثر است. شما اگر یک گاوصندوق سنگین داشته باشید که به لحاظ نکات عنوان شده طراحی ضعیفی دارند دیگری نیازی به جابه‌جایی گاوصندوق برای سرقت آن نیست چراکه ممکن است با یک دیلم یا ابزار دیگر با صرف زمان کمتر از 30 دقیقه گاوصندوق آسیب ببیند و درب محصول باز شود. اگر به دنبال انتخاب گاوصندوق هستید حتما از نظر مشاوران متخصص در این زمینه استفاده کنید، همچنین می توانید راهنمای جامع 0 تا 100 انتخاب و خرید گاوصندوق را مطالعه کنید.  

   

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
Hani balcni

انتخاب دوربین مداربسته برای محیط های پرخطر

انتخاب دوربین مداربسته فقط محدود به انتخاب لنز، تعداد دوربین ها و هارد ذخیره سازی نمی شود امنیت محیطی که قرار است شما در آن دوربین را نصب کنید نیز مهم است. منظور از امنیت بحث احتمال دستبرد و سوء استفاده نیست، بلکه میزان خطرات محیطی یا حتی نوع شرایط جوی مد نظر است. انتخاب دوربین مداربسته مناسب بسته به پارامتر های مختلف می تواند تغییر کند.  

در برخی از محیط ها مانند محیط های مسکونی، یک دوربین مداربسته با یک استاندارد اصولی می تواند کفایت کند و قطعا قیمت مناسب تری خواهد داشت. در این شرایط احتیاجی به یک دوربین مقاوم در برابر شرایط جوی یا حرارات خیلی بالا یا حتی دمای پایین نیست. اما در برخی از موارد شرایط محیطی به نوعی است باید دوربین مداربسته بتواند در بدترین شرایط احتمالی مقاوم باشد.

محیط هایی مانند پتروشیمی، مراکز نظامی و امنیتی مکان هایی هستند که احتیاج است دارد در بدترین شرایط نیز وقایع ثبت شود و دوربین از کار نیفتد. در چند سال اخیر دوربین های مداربسته ای واردبازار شدند که در برابر انفجار و آتش سوزی مقاوم هستند و به کماکان در این شرایط به کارشان ادامه می دهند.

دوربین های ضد انفجار برای موقعیت هایی مناسب که ریسک خطر بالایی دارند مانند معادن، کارخانه ها و ... علاوه بر بحث انفجار مقاومت در شرایط آب و هوایی و زنگ زدگی نیز یک فاکتور مهم و قابل توجه در این دسته از دوربین هاست. دوربین های ضدانفجار و مقاوم در برابر رطوبت، از فولاد های با کیفیت ساخته شدند که در برابر زنگ زدگی نیز مقاوم است. نکته قابل توجه در دوربین های مداربسته استفاده از سیم کشی های غیرقابل اشتعال است تا ارتباط در شرایط نامناسب نیز باقی بماند. عموما سیم کشی این قبیل از دوربین ها باید محافظت شده باشند و از مقاومت آن ها در برابر شرایط احتمالی مطمئن شد.

 

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
Hani balcni

قوانینی که در نصب دوربین مداربسته باید بدانید

شاید بیشترین قوانینی که برای نصب دوربین مدار بسته وجود دارد مربوط به نصب در محیط های اداری است. در محیط های کاری و اداری باید تمام حقوق انسانی کارکنان در اولویت باشد و حفظ شود. اما  این قوانین از این قرارند :

  1. تمامی کارکنان باید از وجود دوربین مطلع باشند.
  2. علت نصب دوربین باید توسط کارفرما روشن شود.
  3. محوطه ای که تحت الشعاع دوربین قرار دارد باید برای کارکنان شفاف سازی شود.
  4. چگونگی استفاده از تصاویر باید مشخص باشد.
  5. چگونگی حفاظت از حقوق کاکنان باید برای افراد روشن باشد.
  6. به هر دلیل استفاده از دوربین مخفی در این اماکن جرم است مگر با مجوز رسمی که در طی مراحل قانونی امکان پذیر است.
  7. اطلاعات خصوصی کارمندان به هیچ عنوان نباید مورد سوء استفاده قرار بگیرد که در این صورت جرم است.

فیلم دوربین های مدار بسته اعم خانگی، عمومی یا اداری نباید در دست شخص ثالث قرار بگیرد و منتشر کردن آن قطعا جرم محسوب می شود.

درباره دوربین های وایرلس چه می دانید ؟ 

قوانین نصب دوربین در ساختمان ها

  1. برای نصب دوربین در مشاعات ساختمان، اعم از مسکونی یا اداری به مجوز کتبی توسط هیئت مدیره لازم است. اگر در این مجوز به این موضوع تاکید شود که نظر هیئت مدیره ارجح است در صورت نارضایتی معدودی از ساکنان مشکلی برای نصب وجود نخواهد داشت. البته لازم است بدانید این مجوز باید مورد تایید اکثریت افراد ساختمان باشد.
  2. در صورت نصب دوربین برای ضبط محیط بیرونی از ساختمان، حتما با درج یک برچسب تحت عنوان این مکان به دربین مدار بسته مجهز است باید اطرافیان شما مطلع باشند.

در محیط های عمومی قانونی برای منع نصب دوربین وجود ندارد مگر آن که محل تحت الشعاع دوربین محیط های پادگانی یا نیرو هوایی و این چنینی باشد که قطعا نیاز به طی مراحل قانونی می باشد.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
Hani balcni

راهنمای انتخاب یک گاوصندوق ضدسرقت

روی صحبت ما در این مقاله با کاربرانی است که " گاوصندوق ضد سرقت " سرچ کرده اند. بله دقیقا با شما ! اگر به دنبال خرید گاوصندوق برای محل کار یا منزل خودتان هستید کمی صبر کنید. شما احتیاج به اطلاعات بیشتری در این بازار دارید تا بتوانید خرید مناسبی داشته باشید.

گاوصندوق ضد سرقت شاید در مرحله اول خیلی اصطلاح سطحی به نظر برسد، چراکه وظیفه اصلی یک گاوصندوق همین است اما در بازاری که پر شده از گاوصندوق هایی که حتی از پس وظیفه اصلیشان نیز بر نمی آیند، اصطلاح رایج و مهمی شده و شاید از زبان متصدیان فروشگاه ها این اصطلاح را "گاوصندوق ضد سرقت " زیاد بشنوید.

اما واقعا از کجا باید بفهمیم یک گاوصندوق ضد سرقت است؟

فاکتور های متفاوتی وقتی در کنار هم قرار می گیرند باعث می شوند یک گاوصندوق در برابر هرگونه آسیب ایمن شود. از فاکتور های ساختاری و فنی گرفته تا قفل محصول. در اینجا مختصرا هرکدام را بررسی می کنیم تا یک دید کلی داشته باشید و در نهایت یک مرجع کامل معرفی می کنیم که در خرید بسیار برای شما مفید خواهد بود.

زبانه ها و لولا : در گاوصندوق ها دو دسته زبانه وجود دارد که شامل ثابت و متحرک است، هر دو این زبانه ها و محل قرار گیری شان در امنیت محصول بسیار موثر است. قطر، جنس، تعداد, مقطعی یا سراسری بودن این زبانه ها بسیار مهم است. لولاها و زبانه ها دقیقا مکمل هم هستند، حتی اگر لولا ها به صورت پنهان طراحی نشده باشد وجود زبانه های قوی می تواند جبران کننده باشد.

نوع قفل : دو نوع قفل در طراحی سیستم های امنیتی به کار می رود، قفل های مکانیکی و دیجیتالی یا ترکیبی از هر دو. هر کدام از این قفل ها متناسب با نیاز و دغدغه یکسری از افراد طراحی شده است. مثلا اگر برای شما امنیت و سهولت باز شدن درب گاوصندوق به یک اندازه مهم است گاوصندوق های اثر انگشتی پیشنهاد می شود. اگر در یک محیط صنعتی هستید گاوصندوق هایی با قفل هایی مکانیکی. اگر چند کاربره بودن قفل مهم است حتما باید این موضوع را لحاظ کنید یا حتی اگر محیط شرجی زندگی می کنید. موضوع انتخاب قفل یک بحث کاملا جداگانه است که می توانید در مقاله جامعی که در آخر عنوان شده مطالعه کنید.

سیستم گلس لاک : این سیستم در کمتر گاوصندوقی به چشم می خورد اما وجود آن  در گاوصندوق را شاید بتوان به قولی یک پرتاب 20 امتیازی محسوب کرد. گلس لاک در واقع یک شیشه است که پشت سیستم قفل و زبانه ها قرار گرفته و در صورتی که بخواهید به هر کدام از این ها دسترسی داشته باشید باید در ابتدا از این شیشه عبور کنید. شکستن این شیشه به منزله فعال شدن زبانه ها تا حداکثر حالت خود و پلمپ شدن درب گاوصندوق است.

طراحی پلکانی درب : قالب درب گاوصندوق های ضد سرقت به صورت پلکانی طراحی می شود تا محصول در برابر دیلم مقاوم شود.

نصب گاوصندوق : اگر گاوصندوق شما به صورت اصولی سنگین است، یعنی از سیمان برای سنگین شدن آن استفاده نشده که عالی است اما اگر به اندازه کافی سنگین نیست حتما به موضوع نصب آن توجه داشته باشید.

تمامی این ها صرفا خلاصه ای از نکاتی بود که در خرید برای تامین امنیت گاوصندوق در برابر سرقت باید در نظر باشید، توجه داشته باشید که این موارد صرفا برای شما  کافی نخواهد بود، از نسوز بودن گاوصندوق و گواهی های استاندارد گاوصندوق غافل نشوید، تمامی این موارد باید توسط یک سازمان معتبر تست و تایید شده باشد. اما اینکه کدام استاندارد ها معتبر تر هستند می توانید در مقاله راهنمای  انتخاب و خرید گاوصندوق بخوانید.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
Hani balcni

گاوصندوق های لوسل | دکوراتیو ترین گاوصندوق موجود در بازار ایران

در مقاله گاوصندوق های هم فاز با طراحی داخلی درباره این گاوصندوق ها مفصلا صحبت کردیم و نکاتی که در خرید باید به آن داشته باشید را عنوان کردیم. در این جا قصد داریم یکی از دکوراتیو ترین گاوصندوق های موجود در بازار ایران را معرفی کنیم. 

گاوصندوق لوسل، به عنوان برند اول دنیا در صنعت گاوصندوق های دکوراتیو شناخته شده و برنده جوایز متعدد طراحی و کیفیت از کشور کره جنوبی است. اما ویژگی های این گاوصندوق چیست؟ 

قبل از اینکه وارد مباحث فنی و ایمنی گاوصندوق های لوسل شویم، درباره دیزاین و ظاهر این محصول کمی صحبت کنیم. در road show هایی که در مجتمع پالادیوم و سانا در اواخر سال 97 توسط نماینده انحصاری برند ایگل و لوسل برگزار شد، عموم افرادی که برای اولین بار با گاوصندوق های لوسل روبه‌رو می شدند، این سوال برایشان پیش میامد که این چه محصولی است؟ ظاهر گاوصندوق های لوسل به حدی زیبا و با دقت طراحی شده که کمتر کسی در نگاه اول می تواند حدس بزند که با یک گاوصندوق دکوراتیو روبه‌رو شده است. در گاوصندوق لاکچری 2000 gold تمام طراحی روی درب از طلای 24 عیار استو مانند یک تابلوی طلاکوب در محیط جلوه دارد. شما می توانید روی این گاوصندوق ها یک گلدان زیبا بگذارید و به عنوان یک میز در کنار دکوراسیون منزلتان از آن استفاده کنید.

در اول متن عنوان شد که محصولات لوسل موفق به دریافت جوایز طراحی و کیفیت شده اند. یعنی کیفیت و ایمنی این محصول به حدی است که نه تنها توسط استاندارد های معتبر تایید شده، بلکه موفق به کسب جوایز متعدد در این صنعت شده است. زبانه ها و لولا های قوی، قالب درب پلکانی، رمز تمام تاچ بالای گاوصندوق، اسکنر اثر انگشت، جنس بدنه و بسیاری از ویژگی های دیگر در تامین امنیت محصول موثر است. اما وجه تمایز گاوصندوق های لوسل با  سایر محصولات علاوه بر دکوراتیو بودن گاوصندوق، سیستم قوی گلس لاک آن است که در کمتر  گاوصندوقی وجود دارد. اما سیستم گلس لاک چیست؟ 

گلس لاک در واقع یک رابط بین دسترسی به سیستم قفل و بوبین و فعالیت زبانه ها است. به این صورت که یک شیشه در قسمت جلویی درب و قسمت سیستم قفل و بوبین قرار گرفته است. برای دسترسی غیر مجاز به قفل و زبانه ها ابتدا باید این مانع شیشه ای از بین برداشته شود. این موضوع به معنی شکستن شیشه و فعال شدن زبانه هاست. زمانی که شیشه می شکند، زبانه های گاوصندوق تا حداکثر حالت ممکن باز می شوند و در واقع عملکردی مشابه پلمپ شدن درب رخ می دهد. در این حالت باز کردن درب گاوصندوق در واقع غیر ممکن می شود. گاوصندوق لوسل از مجموعه محصولات کمپانی سان سیف است که مجهز به سیستم گلس لاک شده. ماجرای سرقت نافرجام گاوصندوق لوسل از دفتر یکی از مشتریان اسپیتامن تاییدی بر امنیت محصولات این برند و تاثیر سیستم گلس لاک در امنیت گاوصندوق است. در جریان این سرقت عنوان شد که با صرف حدود 5 ساعت زمان و استفاده از انواع ادوات صنعتی موفق به باز کردن درب محصول نشدند. دلیل اصلی این موضوع سیستم گلس لاک گاوصندوق بود. تمامی تصاویر محصول در اثر آسیبی که به محصولی رسیده مشخص است. سارقان صرفا موفق به از بین بردن ظاهر دکوراتیو گاوصندوق شده اند.

 

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
Hani balcni

گاوصندوق دیجیتال خانگی یکی از بهترین گاوصندوق ها

گاوصندوق دیجیتال خانگی ، یک دسته از گاوصندوق های خانگی که می توانند به خوبی پاسخگو دغدغه ها و نیاز های مشتریان باشد.

گاوصندوق دیجیتال خانگی، نسل جدیدی از گاوصندوق است که می تواند امنیت خوبی را برای شما فراهم کند اما به شرطی که از ویژگی های دیگر مانند مقاومت در برابر آتش سوزی و سرقت غافل نشوید. شما می توانید با تایید اثر انگشتتان، یا وارد کردن یک رمز چند رقمی درب گاوصندوق تان را باز کنید و هرزمان که نیاز داشتید به راحتی رمز عبوررتان را تغییر دهید.

منظور از گاوصندوق دیجیتال خانگی چیست؟

گاوصندوق دیجیتال خانگی می تواند شامل قفل های مختلفی از جمله بایومتریک و عددی باشد. قفل های بایومتریک شامل قفل های اثرانگشتی و اسکنر عنبیه که جدیدترین نوع قفل های دیجیتال هستند و قفل های رمزی عددی که می تواند کیبوردی یا تمام لمسی باشد. گاوصندوق های با قفل های بایومتریک به لحاظ امنیت در قفل گاوصندوق بالاتر از سایر محصولات هستند.

در خرید گاوصندوق دیجیتال چه مواردی باید در نظر داشت.

گاوصندوقی که انتخاب می کنید از یک برند معتبر باشد که بتواند یک امنیت واقعی را فراهم کند. برند معتبر در گاوصندوق های دیجیتال خانگی به شما این اطمینان را می دهد که به لحاظ الکترونیکی یک گاوصندوق امن دارید که به راحتی هک نمی شود.

گاوصندوق دیجیتال خانگی حتما باید توسط یک مرکز معتبر و یا نمایندگی گاوصندوق پشتیبانی شود. اگر رمز عبورتان را فراموش کردید باید یک نمایندگی مرتبط با کمپانی گاوصندوق بتواند برای شما کد مستر دریافت کند. این موضوع در حیطه وظایف بخش پشتیبانی و خدمات یک شرکت گاوصندوق است. در نتیجه موضوع خدمات پس از فروش گاوصندوق در این زمینه امر مهمی است که باید به آن توجه داشته باشید.

نکته مهم در تعمیر گاوصندوق دیجیتال خانگی

 در گاوصندوق دیجیتال خانگی توجه داشته باشید که با توجه به سیستم های الکترونیکی گاوصندوق ، در صورت نیاز به تعمیرات از نیروی متخصص و پشتیبان خود شرکت ارایه دهنده کمک بگیرید در غیر این صورت ممکن است گاوصندوق شما با مشکل روبه‌رو  شود .

 

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
Hani balcni

دوربین اسپید دام ، پیشرفته ترین دوربین مداربسته

یک دوربین حرفه ای که می تواند انتخاب خوبی باشد، دوربین های اسپید دام هستند. دوربین های اسپید دام معروف به دوربین های 360 درجه با قابلیت زوم عالی هستند. این دوربین ها یک مزیت بزرگ دارند و آن کم شدن تعداد دوربین هایی است که نصب می کنید. اما فکر می کنید دلیل این چه چیزی می تواند باشد.؟ دوربین های اسپید دام گفتیم معروف هستند به دوربین هایی با چرخش 360 درجه ، همین ویژگی باعث می شود که شما دیگر نیازی  به دوربین های بیشتر نداشته باشید.

دوربین های اسپید دام یا ptz   یکی از دوربین های پیشرفته است که قابلیت های زیادی را برای کاربر ایجاد می کند و عموما برای مراکز بزرگ و نظارت های وسیع استفاده می شود.

یک نوآوری که در این دوربین ها  در دسترس است قابلیت “ردیابی خودکار” است. ردیابی خودکار سعی می کند که پیکسل ها را در مرکز ویدیو ثابت کند در واقع ردیابی خودکار نرم افزار داخلی است که هر گونه تغییر در پیکسل هایی که توسط ویدیو ایجاد شده است را کنترل می کند. به محض اینکه حرکت از میدان دید دوربین خارج شود دوربین طبق برنامه ریزی پیش فرض به نقطه اول بر میگردد تا بتواند حرکت را از نو آغاز کند.

دوربین مداربسته ی گردان دارای قابلیت بزرگنمایی اپتیکال هستند ، یعنی می توان از طریق جابجایی لنز و فوکوس اتوماتیک تصاویر را بزرگنمایی نمود .

دوربین مداربسته اسپید دام قابلیت برنامه ریزی دارد به فرض مثال می توان اینطور برنامه ریزی کرد که به محض ثبت یک حرکت در دوربین اتفاق مشخصی بیفتد مثلا آژیری فعال شود یا دوربین به طوری حرکت کند که آن جسم را به مدت مشخصی تعقیب کند. از آن جایی که این دوربین ها خصیت چرخش 360 درجه دارند این امکان برای آن ها وجود دارد.

 

 

 

 

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
Hani balcni