بهترین گاوصندوق های خارجی در بازار محصول چه برند هایی هستند؟ تمایز محصولات این برند ها با برند های ایرانی چیست؟

این روز ها به دلیل تحریم ها و محدودیت ها در بازار گاوصندوق مانند سال های گذشته تنوع برند های خارجی زیاد نیست. بسیاری از محصولات خارجی که ممکن است در بازار ببینید توسط بازرگانان بدون هیچ خدمات و پشتیبانی وارد بازار شده اند. اما با این وجود با کمی جستجو در بازار می توان گاوصندوق های خارجی از برند های معتبری پیدا کرد که توسط استاندارد های بین المللی تایید شده اند و محصولات مطمئنی هستند. برند هایی مانند ایگل، لوسل، بامیل و در این روزها برند جدیدی بنام آرینته جزء محصولات مطمئنی هستند که با خیال راحت می توان از میان محصولات آنها انتخاب و خرید کرد.

گاوصندوق های ایگل | محصولات قدیمی و محبوب بازار

محصولات ایگل سال های زیادی است که در بازار ایران وارد می شود. اما متاسفانه در این روز ها به علت فشار تحریم ها ، مشکلات واردات کالا و نرخ بالای ارز موجودی این محصولات در بازار محدود تر شده است اما کماکان اگر به دنبال گاوصندوق های خاص ایگل مانند محصولات دکوراتیو این برند هستید می توانید از کمپانی و شعبات مرکزی آن تهیه کنید. یکی از شعبات اصلی که می توانید با خیال راحت محصولات ایکل را از آنها تهیه کنید مسترسیف است.

مشاهده گاوصندوق های ایگل در مسترسیف

راینوسیف، جایگزین محصولات ایگل

راینوسیف یکی از محصولات جایگزین ایگل است. در واقع با افزایش فشار تحریم ها کمپانی وارد کننده گاوصندوق های ایگل طی یک مشارکت با شرکت های کره ای تصمیم به مونتاژ این محصولات داخل ایران گرفت. تمام قطعات راینوسیف وارد ایران شده و در شرکت های داخلی صرفا مونتاژ می شود. راینوسیف بخصوص در محصولات اداری جایگزین بسیار مناسب و مقرون به صرفه تری هستند.

یکی از ویژگی های محصولات راینوسیف به نسبت محصولات خارجی مقرون به صرفه بودن آنها است. عوامل زیادی مانند سیستم رمزنگاری، جنس درب و بدنه، میزان مقاومت محصول، برند و ... روی قیمت گاوصندوق موثر هستند. یکی دیگز از عوامل مهم و تاثیر گذار روی قیمت گاوصندوق بخصوص در محصولات خارجی بالا رفتن قیمت ارز است. وارد شدن قطعات به صورت ckd و مونتاژ آنها داخل ایران تاثیر زیادی روی قیمت این محصولات داشته و تقریبا بین 25 تا 35 درصد قیمت ها نسبت به محصولات مشابه خارجی پایین تر است.

گاوصندوق های بامیل | خوش قیمت و امن

گاوصندوق بامیل یکی رقبای اصلی محصولت ایگل است. گاوصندوق بامیل نیز ساخت کره جنوبی و یکی از محصولات محبوب در بازار است که توانسته با دریافت استاندارد های معتبر مانند ul  آمریکا وارد بازار بین المللی شود. دریافت تاییدیه های معتبر بین المللی و بهره گیری از تکنولوژی های به روز و سیستم های رمزنگاری معتبر از جمله های ویژگی های گاوصندوق بامیل است.  اگر دنبال محصولی امن و مطمئن و با قیمت مناسب هستید گاوصندوق های بامیل گزینه مناسبی برای شما هستند.

گاوصندوق آرینته | محصولات ضدآب و جدید بازار

گاوصندوق های آرینته در این روز ها به عنوان محصولات ضدآب، نسوز و امن شناخته شده اند. گاوصندوق های آرینته که به تازگی وارد بازار شده اند تحت لیسانس و استاندارد های آمریکا تولید و تایید می شوند. با وجود اینکه محصولات آرینته به تازگی وارد بازار ایران شده اند اما در این مدت کوتاه توانستند طرفداران زیادی پیدا کنند. ضخامت بالای درب و بدنه، لولا ها و زبانه های ضخیم و قطور، قالب بندی ضد دیلم و ضدآب، استفاده از سیستم های رمزنگاری حرفه ای و غیرقابل نفوذ همگی از عواملی هستند که این محصولات را تبدیل به گاوصندوق های محبوب در بازار کرده است.

مسترسیف | مرکز تخصصی انواع گاوصندوق خارجی در بازار

مسترسیف یکی از مراکز تخصصی در حوزه گاوصندوق خارجی است . یکی از مهم ترین ویژگی های مسترسیف پشتیبانی و گارانتی محصولات است. تمام گاوصندوق هایی که در فروشگاه مسترسیف می بینید 2 سال گارانتی و 5 سال خدمات پس از فروش دارند. پشتیبانی تمام محصولات در فروشگاه آنلاین گاوصندوق مسترسیف به صورت 24 ساعته توسط تیم حرفه ای و تخصصی انجام می شود. تنوع بالای محصولات، قیمت های ثابت و شرکتی، امکان جستجو و مقایسه میان محصولات از جمله ویژگی های مهم مسترسیف است که آن را تبدیل به یک مرجع تخصصی در بازار گاوصندوق ایران کرده است.